خرید اشتراک VIP


سایت بلندر آرت (blenderart) اولین و کاملترین وب سایت فعال در زمینه آموزش نرم افزار 3 بعدی بلندر در ایران می باشد که در جهت ارائه خدمات مناسب برای آن دسته از کاربرانی که نیاز حرفه ای به دانلود این دست آموزش های سایت دارند ، اقدام به راه اندازی سیستم اشتراک ویژه کرده است . بازدید کنندگان محترم با استفاده از اشتراک ویژه قادرند بدون هیچ گونه محدودیتی در سرعت دانلود ، تعداد کانکشن ها و دفعات دانلود ، حجم دانلود و … اقدام به دریافت آموزش ها و… با لینک مستقیم نمایند .

table

تمایز میان اشتراک ویژه وب سایت بلندر آرت با دیگر سایت های مشابه :

اولین و کاملترین وب سایت آموزشی بلندر

شاید در بعضی از وب سایت های دانلودی به تعداد اندکی آموزش های بلندر یافت شود ولی توجه ی گسترده ای به این دست آموزش ها وجود ندارد. اما وب سایت بلندر آرت نه تنها بصورت گسترده و اختصاصی به اینگونه آموزش ها می پردازد بلکه بطور کامل به موارد مختلف ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر نیز می پردازد. بطور کلی وب سایت بلندر آرت را می توان اولین و کاملترین وب سایت آموزشی بلندر و… در ایران دانست.

– ارائه سرعت دانلود بسیار بالا

وبسایت بلندر آرت دارای چندین سرور پرقدرت از مراکز جهانی معتبر بوده که مجهز به هاردهای پرسرعت و سایر امکانات سخت افزاری حرفه ای میباشد و امکان دانلود با سرعت بالا را در تمامی ساعات شبانه روز بدون کوچکترین افت سرعتی فراهم مینماید.

لازم به ذکر است سرعت دانلود شما به سرعت اینترنت و شرکت سرویس دهنده اینترنت شما مربوط است .

– عدم محدودیت در دانلود به معنای واقعی

( نداشتن محدودیت در  حجم دانلود ، زمان ، تعداد کانکشن های دانلود و … )

برخلاف بسیاری از سایتهای مشابه که اشتراک ویژه خود را همراه با محدودیت هایی همچون تعداد دفعات و کانکشن های دانلود ارائه میدهند ، وب سایت بلندر آرت هیچگونه محدودیتی را برای اشتراک ویژه خود قرار نداده است و این مهمترین وجه تمایز میان اشتراک ویژه وب سایت بلندر آرت با سایر سایت ها میباشد .

– تحویل و تمدید آنی اشتراک ویژه بدون نیاز به مدیران سایت

سیستم اشتراک ویژه دارای پرداخت آنلاین بوده و شما میتوانید تنها با چند کلیک و بصورت کاملا خودکار اشتراک ویژه را تهیه نموده و یا اکانت قبلی خود را تمدید کنید ، لازم به ذکر دوباره است این فرایند بصورت کاملا خودکار و آنی و بدون نیاز به مدیران سایت انجام میگیرد .

– قیمت مناسب با وجود امکانات عالی

وب سایت بلندر آرت با داشتن بزرگترین آرشیو آموزشی در بین کلیه سایتهای فارسی زبان ، با توجه به عدم قرار دادن محدودیت بر رویه اشتراک ویژه و با در نظر گرفتن قیمت بسیار بالای دلار که خرید امکانات سخت افزاری از خارج کشور را با مشکل مواجه میکند ، با اینحال کمترین قیمتهای ممکن را برای خرید اشتراک ویژه خود قرار داده است تا کلیه هموطنان گرامی امکان خرید و استفاده از این سیستم را داشته باشند ، تعرفه اشتراک ویژه وب سایت بلندر آرت بدین شرح است :

tarefe

جهت خرید اشتراک ویژه (VIP) ، بر روی لینک زیر کلیک کنید ( در صورتیکه عضو سایت نیستید به عضویت سایت درآیید و اگر عضو هستید و وارد نشده اید ابتدا وارد شوید )

eshterakنکته : سواستفاده از اشتراک ویژه به هر نحو همانند به اشتراک گذاشتن اکانت بین چند نفر و یا دانلود بوسیله سرور مجازی خلاف قوانین سایت بوده و منجر به مسدود شدن اکانت شما خواهد شد ، لطفا توجه داشته باشید اشتراک ویژه تنها جهت استفاده شخصی میباشد .